Biuro rachunkowe

_MG_0015_min

Prowadzenie księgowości to dziś nie lada wyzwanie. Stopień skomplikowania przepisów podatkowych i księgowych oraz niezwykle duża częstotliwość ich zmian powodują, że bardzo trudno jest samodzielnie prowadzić księgowość w swojej firmie, nawet niedużej. Zagadnienia związane z opodatkowaniem, w szczególności zagadnienia związane z podatkiem VAT, jak również zatrudnianie pracowników, prowadzenie odpowiedniej dokumentacji pracowniczej – wszystko to rzeczy, które najlepiej aby robił w Twojej firmie profesjonalista.

Jeżeli szukasz profesjonalnej obsługi księgowej i kadrowej to zapraszam Cię serdecznie do współpracy.

Kancelaria Prawa Podatkowego to poza świadczeniem usług doradztwa podatkowego, również zespół wysokiej klasy specjalistów, którzy pomogą Ci dbać o księgowe i kadrowe aspekty związane z prowadzoną przez Ciebie firmą.

Dostarczane przez nas rozwiązania oparte są na nowoczesnych metodach przetwarzania danych księgowych, ale co najważniejsze – nie ograniczamy się wyłącznie do suchego „wklepywania faktur”. Usługi doradcze, które stanowią główny trzon mojej działalności, liczne publikacje, wystąpienia na szkoleniach, czy konferencjach, dają mi olbrzymi atut – umiejętność znalezienia najlepszego dla Twojej firmy rozwiązania, co ważne rozwiązania, które będzie bezpieczne dla Ciebie i Twojej firmy.

Świadczymy usługi na terenie całego kraju, bo rozwiązania z których korzystamy dają nam wspaniałe możliwości zdalnego komunikowania się z Klientem. Jednak – niezależnie od odległości zawsze chcemy wiedzieć jak najwięcej o naszych klientach – bo tylko to umożliwia nam dobór optymalnych rozwiązań. W związku z tym bardzo prawdopodobne, że na początku współpracy będziemy chcieli osobiście Cię poznać, niezależnie od tego skąd jesteś.

Czy to oferta dla Ciebie ?

Jeżeli masz jeszcze wątpliwości to napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania 😊

_MG_0050_2_min