Sylwetka Eksperta

Jestem praktykiem w dziedzinie stosowania prawa i kształtowania strategii podatkowej oraz reprezentowania stron przed organami administracji podatkowej i sądami administracyjnymi.

Swoje ponad 16-letnie doświadczenie zdobywałam pracując w Izbie Skarbowej oraz Kancelarii Prawniczej. Taki przebieg kariery pozwolił mi doskonale poznać sytuację z perspektywy, zarówno podatnika, jak i organu administracji skarbowej. Realizując się zawodowo, uzyskałam tytuł doradcy podatkowego. Przez cały ten okres prawo było dla mnie nie tylko obszarem życia zawodowego lecz również pasją. Efektem tego było naukowe podejście do zagadnień podatkowych, którymi się zajmowałam, co zaowocowało uzyskaniem tytułu doktora nauk prawnych na Wydziale Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katedrze Prawa Finansowego.

Jestem autorką wielu artykułów w fachowych czasopismach oraz wykładów prowadzonych na wyższej uczelni. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się również poprzez udział w szeregu konferencji w roli prelegenta.

Obecnie prowadzę Kancelarię Prawa Podatkowego i dbam aby świadczone przez nas usługi odpowiadały najwyższej jakości standardom i były zgodne z zasadami etyki obowiązującymi doradcę podatkowego.

dr Agata Błaszczyk