Opodatkowanie kryptowalut w czterech prostych krokach (wersja skrócona)

Przepisy podatkowe nie posiadają specjalnych regulacji prawnych dotyczących opodatkowania kryptowalut, a stosowanie ogólnych zasad do opodatkowania kryptowalut budzi czasami liczne wątpliwości podatników, jak i organów podatkowych.

W czasie szkolenia zaprezentowane zostaną najważniejsze regulacje prawne stosowane w przypadku opodatkowania kryptowalut, jak również sposób interpretacji przepisów podatkowych prezentowany przez sądy w sprawach dotyczących opodatkowani kryptowalut.

Szkolenie w przystępnej formie prezentuje krok po kroku sposób, w jaki sposób należy ustalić i opodatkować dochody uzyskiwane z kryptowalut.

WYRAŻAM ZGODĘ NA:
Zamknij menu
×

Koszyk

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Prawa Podatkowego dr Agata Błaszczyk (ul. Głogowska 30, 40-661 Katowice). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w polityce prywatności Blogu o podatkach. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.